• Неодамнешно
Гаранималс маица со кратки ракави за бебиња, големини 0 3М-24м
zoom_in

Гаранималс маица со кратки ракави за бебиња, големини 0 3М-24м

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сè е за шарените ленти на оваа удобна, дише маица од Гаранималс. Изработена во удобна, мека ткаенина, оваа маица со кратки ракави прави одличен додаток на неговата гардероба. Екипаж. Кратки ракави. Контрастни ленти. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Маица со кратки ракави на бебето од Гаранималс.

Избор на купувачи..