• Неодамнешно
Swits Swiss Techенски карирана карирана јакна со поштеда со аспиратор со долги ракави
zoom_in

Swits Swiss Techенски карирана карирана јакна со поштеда со аспиратор со долги ракави

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете мека ткаенина од фланел и пријатна аспиратор за дополнителна топлина и што имате? Долга ракав со карана карирана јакна на Швајцарската технологија со затворање на целосна зип. Чувајте ги рацете тостични со два предни џебови за поштенски патенти додека излегувате со ова парче од надворешна облека направено во плетено руно и класична карирана шема. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : хитови на колковите. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови за поштенски патенти имаат најважни работи. Карактеристики : карирана шема. Женска карирана јакна со качулка од швајцарска технологија.

Избор на купувачи..