• Неодамнешно
Долга маичка со долги ракави за машки и големи машки, до големина 5xl
zoom_in

Долга маичка со долги ракави за машки и големи машки, до големина 5xl

DEN 287.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа кошула со карирана Wrangler е дизајнирана да работи толку напорно како што правите, таа нуди флексибилно вклопување каде и кога ќе брои. Натоварено е со висококвалитетни детали за изглед што изгледа добро како што се чувствува. Предниот стил на копчето. Директен грб со плетенка. Џебови на градите.

Избор на купувачи..