• Неодамнешно
Начин да ја прославите жетвата бобинки одберете декорација, повеќе бои
zoom_in

Начин да ја прославите жетвата бобинки одберете декорација, повеќе бои

DEN 4.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Падот декорација Мини избор е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив, изгледа живописен и природен. Преземено од нијансите на есенски нијанси, оваа боја дава чувство на целосна жетва и надеж, загрејте ја вашата соба во тој прекрасен пад и благодарност. Оваа есен мини избор е погоден за вклучување во есенскиот венец, падот на венецот, стаклено шише, дрвја, садови, вазни, украсени како кутија за подароци, или како подарок за семејство или пријатели. Нашите украси за табели на Денот на благодарноста не само што се совпаѓаат добро со есенскиот венец или падот на венецот, туку и ја истакнуваат целокупната домашна естетика. Начин на славење на бобинки од 11 инчи, избијте декорација, мулти -боја во боја m 耑芍 C материјал : пена единечна големина : висина од 11 инчи погодна за употреба во затворен простор.

Избор на купувачи..