• Неодамнешно
Каролина Пантерс Ден на играта на играта за забава, им служи на гостите
zoom_in

Каролина Пантерс Ден на играта на играта за забава, им служи на гостите

DEN 276.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Each Carolina Panthers Game Day Party Supplies Kit contains : 8 Carolina Panthers 20 oz Plastic Cups, 16 Carolina Panthers Luncheon Napkins, 8 Carolina Panthers Dinner Plates, 8 Carolina Panthers Luncheon Plates, 16 Carolina Panthers Beverage Napkins, 1 Carolina Panthers Plastic Tablecover, 24 Silver Пластични парчиња прибор за јадење. Без разлика дали тоа е сезонски удар или голема игра, оваа колекција на партиски материјали е совршен начин да ја облечете вашата соба за игри. Навивајте се на вашиот тим, нахранете ги пријателите на плочи за хартија во Каролина Пантерс и уживајте во пијалоците во пластични чаши во пантерите. Овој комплет за ден на игра има сè што ви треба за да го гледате вашиот тим да собере победа. Комплет за снабдување со партии од 81 парчиња. Служи на 8 навивачи на Пантерите. Сè што треба на навивачот на Каролина Пантерс за нивната фудбалска забава.

Избор на купувачи..