• Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИЈА Мирна бела штала село од ливада на цветање графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Лори Деите
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИЈА Мирна бела штала село од ливада на цветање графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : на отворено; село; зграда; рурална; фарма, штала. Дизајн од Лори Деитер.

Избор на купувачи..