• Неодамнешно
Sulpell Industries Savanna Lion Photography Portreate Фотографија Црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн на Кери Ен Грипо-Пајк
zoom_in

Sulpell Industries Savanna Lion Photography Portreate Фотографија Црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголема : 30 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : лав; Животно; Животински свет; Цицач, фотографија, портрет. Дизајн од Кери Ен Грипо-Пајк.

Избор на купувачи..