• Неодамнешно
Reman 72- Модул за контрола на моторот се вклопува во 1994- орел, Митсубиши, Плимут
zoom_in

Reman 72- Модул за контрола на моторот се вклопува во 1994- орел, Митсубиши, Плимут

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Електронските модули за контрола на електронски и контролни контроли на картоно се дизајнирани да ги исполнат или надминуваат О.Е. перформанси. Обратното инженерство обезбедува увид во тоа како и зошто единицата првично не успеала, дозволувајќи им на нашите инженери да ги идентификуваат и да ги корегираат слабостите на оригиналниот дизајн. Сите критични компоненти се пренасочуваат или заменуваат во нашата фабрика за производство на Филаделфија, а секоја единица е 100% тестирана со компјутер за да се обезбеди сигурност. Cardone е посветена на враќање на вашето возило во врвни перформанси. Апликација за возила : Игл Талон 1994; Mitsubishi Eclipse 1994; Plymouth Laser 1994. Тестирано со автоматизирана компјутерска опрема или тестиран од клупа, во зависност од апликацијата, за да се обезбеди функционалност . Повторното совладување на критичните компоненти обезбедува супериорни електрични врски. This prevents intermittent failures and leads to longer product life. On-car vehicle validation is done to test durability and performance. As a remanufactured Original Equipment part, this unit guarantees a perfect vehicle fit. Our remanufacturing process is earth-friendly, Бидејќи ја намалува енергијата и суровината потребна за да се направи нов дел за 80%.

Избор на купувачи..