• Неодамнешно
Продолжена цевка за задави од мисирка
zoom_in

Продолжена цевка за задави од мисирка

DEN 676.32

Количина на стоки
check Достапно на барање

Цевките на Invector DS Carlsons се произведени од 17-4 топлински третирани од не'рѓосувачки челик за да издржат тешки пуферирани пукања во мисирка. Овие цевки со задави произведуваат дополнителни тесни обрасци со позлатени и тампонирани олово од мисирка. Овие гуши произведуваат густи обрасци и носат гаранција за живот. Продолжените гушави од мисирка се протегаат приближно 1 "од крајот на барел. Овие гуши имаат мат сина завршница. Овие гуши не треба да се користат со челичен удар. Спецификации : - се вклопува : Браунинг 20 мерач Продолжено задави- Констрикција : Турку- Дијаметар : .580 NOTE : Не за употреба со челик со шут, продолжена цевка за задави од мисирка.

Избор на купувачи..