• Неодамнешно
Студио Wynwood Printed Baildes & Fantasy Canvas Art Print
zoom_in

Студио Wynwood Printed Baildes & Fantasy Canvas Art Print

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Авенија за пистата Авенија Фантазија и научно -fi wallидни уметности платно за печатење на самовили за собирање на самовили - кафеава, црвена самовила, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Бајки и дизајн на фантазии со тема на самовили за да ви ја донесат совршената wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Избор на купувачи..