• Неодамнешно
Бесплатно склопување машка кошула со качулка со качулка
zoom_in

Бесплатно склопување машка кошула со качулка со качулка

DEN 109.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Капачениот Хенли пуловер од слободното склопување - радосен, удобен, обичен - со карактеристики од вашите омилени слоеви. Дизајнот со долги ракави ви помага да бидете покриени заедно со приложениот аспиратор за без сезонски изглед. Спарете го овој машки пуловер со фармерки, комунални панталони или шорцеви и остварете го официјално - не сте надвор од часовникот. Исклучиво на. Материјал : Поставување на телото/аспираторот : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер; Затворање на 2 копчиња на деколте. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прикачен аспиратор со врзана вратоврска; Контраст лента. Машка контрастна лента со качулка Хенли пуловер од слободно собрание.

Избор на купувачи..