• Неодамнешно
Обединети ткајачи Драхма Кенгсли Транзициска гранична област килим, морнарица, 7'10 7'10
zoom_in

Обединети ткајачи Драхма Кенгсли Транзициска гранична област килим, морнарица, 7'10 7'10

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете го овој класичен килим во вашата шик просторија dã © Cor за безвременски изглед. Со детална граница на слонова коска со едноставен дизајн на трелис на морнарица-сина позадина, овој исклучителен килим ќе го заврши вашиот моден стил. Овој машински килим има дизајн и е отпорен на дамки и избледени за вашите потреби за живот. Дизајнер модерен изглед и чувство со убави мулти бои на сива боја од јаглен и морнарица сина боја. Дебелиот куп со тешка тежина е врежан со рака за да се изнесат деталите за нејзината шик шема. Машина ткаена од олефин за издржливост и лесна грижа. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Избор на купувачи..