• Неодамнешно
Измабете го женскиот квадратен врат бебешки фустан од бебиња
zoom_in

Измабете го женскиот квадратен врат бебешки фустан од бебиња

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сонувачка комбинација на шик и без напор : фустанот за бебиња од лажичка со трендовски ракави со балон, ласкаво квадратно деколте и флерт, здолниште со замав. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/29% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. Fit : Fit and Flare. Должина : мини должина; 27-1/4 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со блусон со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : квадратно деколте; меко, текстурално плетено; еластизиран задниот раб; Поставени на предната биста. Плоштадски врат на жените, фустан од бебиња од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Избор на купувачи..