• Неодамнешно
Винвуд Студио Типографија и цитати in Инспиративни цитати и изреки на Wallидното платно „Добриот ден“ - кафеава, бела боја
zoom_in

Винвуд Студио Типографија и цитати in Инспиративни цитати и изреки на Wallидното платно „Добриот ден“ - кафеава, бела боја

DEN 318.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добар ден, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Избор на купувачи..