• Неодамнешно
Трендови меѓународни телевизиски постер
zoom_in

Трендови меѓународни телевизиски постер

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изразете се со овој постери со целосна боја, висококвалитетен постер. Нашите постери се одличен начин за подобрување на секоја просторија од просторијата за студентски дом до одбор. Тие лесно се врамени или обесени со нашиот постер -клип ™ за да го украсат секој wallид лесно. Се тркалаше и испорача во стабилна цевка. Прави одличен подарок! Отпечатоци во рок од 24 часа за итна испорака, отпечатено на Premium 210 GSM фотоарт Сјај хартија, официјално лиценциран постер, овластена хартија за FSC, подготвена за рамка.

Избор на купувачи..