• Неодамнешно
Chamaенска ренесансна пиратска блуза од рамото трубана ракав пукаше врвови селански туники
zoom_in

Chamaенска ренесансна пиратска блуза од рамото трубана ракав пукаше врвови селански туники

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Исечете за удобно лабаво вклопување, во кое има силуета за деколте надвор од рамо со опуштени белки ракави и нежни плетено и тресено детали на телото, оваа проточна селска селска блуза за жени девојки за дами додава само вистинска количина на детали инспирирани од женственост и празници вибрации на вашиот изглед! . Ноќта на вештерките е совршено време да го покажете вашето забавно и флертско јас, да ја искористите можноста да носите нешто супер симпатично, не пропуштајте го овој ренесансен готски пиратски кошула бохо за жени. Без оглед на мемката на која ќе слетате, тоа може да биде ваш костум! Карактеристики - 100% полиестер. Мека и дише. - црна, зелена, кралска сина боја, црвено вино - xs, s, m, l, xl, 2xl - долг ракав на труба . - деколте надвор од рамо. - Сместени детали. - Еластично широко половината. - Рачна или нежна машина миење во ладна вода/ не бели/ лежеј рамно на суво . - точно до големината. Погледнете ја табелата со големина пред да ја поставите нарачката. - женска ренесансна селска блуза; Пиратска кошула Бохо; Косплеј костумска кошула со венки; Долг ракав од рамото исмачи врвови за женски дами девојки.

Избор на купувачи..