• Неодамнешно
Персонализирана планета здраво од прво одделение со сопствено име на наставник, отпечатено на црна правоаголна 1 8 ”дебела душек што не е лизгање за училишна училн?
zoom_in

Персонализирана планета здраво од прво одделение со сопствено име на наставник, отпечатено на црна правоаголна 1 8 ”дебела душек

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рамката за доормат не е вклучена. Нашите официјално лиценцирани производи се достапни во производи како што се детски крпи за плажа, перници, облека, ранци, декор на простории и многу повеќе. Doormat се одликува со здраво на врвот со прво одделение во средина прави прекрасен подарок за специјалниот наставник во вашиот живот. Персонализирана планета е водечка малопродажба на Интернет специјализирана за персонализирани подароци за специјални прилики, празници и прослави.Додадете добредојден акцент на која било училница со овој шарен доормат! Од предучилишно до шесто одделение, овој прекрасен дизајн го прави совршен добредојден допир. Персонализираните дормати прават уникатни и одлични за родендени на тушеви за свадби или подароци за домаќинство идеални за внатрешен двор, влезен ходник, кујна спална соба гаража и на кое било друго место околу резиденцијата, одлично за куќите на езерото RVS и кабините.13” (w) x 27 ”(л) црево или сунѓер чисто со вода и благ течен сапун (без белило), а потоа се суши воздухот. Секој ткаен или текстуриран изглед на душекот е дел од дизајнот на сликата, а не дел од изградбата на подот. Нашиот широк избор на прилагодени продукции прави одлични идеи за подароци за родендени, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, подароците за баба и дедо и многу повеќе. Правоаголен доормат мери 18 ”(ч) x . Персонализираната планета дава можност да се даде навистина уникатен и незаборавен подарок Персонализирајте ја матната врата со линија на текст користејќи до 20 карактери со бели букви. Дизајнирана со технологија за печатење во боја на полиестерска трајна неткаена површина на ткаенина со безбедна, не-лизгачка гума за поддршка, издржлива за надворешна или затворена употреба на текстуриран изглед на душекот. Прави прекрасен подарок за специјалниот учител во вашиот живот кога се персонализирате! Конструирана со полиестерска неткаена трајна површина на ткаенина и поддршка од гума што не се лизга, оваа 18-инчен до 27-инчен правоаголен мат е идеален за употреба во внатрешна и надворешна употреба.

Избор на купувачи..