• Неодамнешно
Индиго владее јуниори Домино Високиот скејтер фармерки
zoom_in

Индиго владее јуниори Домино Високиот скејтер фармерки

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Индиго Reinенски женските фармерки со висок пораст на домино се совршено опуштено Jeanан за секоја пригода. Направени со ригиден тексас овие фармерки се ладат, што го прави тоа што не е зачудувачки за вашиот следен главен плакар. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина 14. одговара : опуштено. Подигање : Високо. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Пет стил на џеб. Карактеристики : потресени детали или обичен фронт; мало истегнување. Фармерки за женски скејтер од Индиго Рајн.

Избор на купувачи..