• Неодамнешно
Патници за пижами за пижами за мажи и големи машки и големи мажи
zoom_in

Патници за пижами за пижами за мажи и големи машки и големи мажи

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пронајдете моментална пријатност во овие панталони за пижами од машка руно. Овие пижами се изработени од топло, руно каде што можете да ја почувствувате мекоста внатре и надвор. Опфатената еластична лента за половината и влечењето обезбедуваат прилагодено вклопување, додека копчето за летање и два пригодни странични џебови го комплетираат изгледот. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи Големина М. Затворање : Повлекување на стилизирање со покриена еластична лента за половината и влечење за додадена удобност. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Топла пријатна микрофлеа. Ханес руно панталони за мажи.

Избор на купувачи..