• Неодамнешно
Бруклин + Ма Хамонд Преодна корпа за складирање на гнездење поставена во сива, бела мулти плетенка ткаенина
zoom_in

Бруклин + Ма Хамонд Преодна корпа за складирање на гнездење поставена во сива, бела мулти плетенка ткаенина

DEN 1999.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Понекогаш дополнителното складирање може да биде мало и стилско. За таа цел, корпите како овие прават разноврсни дополнувања во најразлични простории, од мастер пакет до дневна соба и пошироко. Плетени од памук, Хамонд 3 компјутер за складирање на корпи за гнездење има сив и бел дизајн кој може лесно да се додаде во најразлични стилови. Без разлика дали ги користите во просторијата за перење или да организирате играчки, канцелариски и занаетчиски материјали, овој сет е сигурен дека ќе помогне да се задржи сè како што сакате. • Конструиран од високо квалитетен ткаен памук • Екстериерна боја- сива и бела со детали за шема на ленти, внатрешни работи во сива боја • Сет вклучува 3 корпи за складирање на гнездење со рачки • Идеално за чување играчки, книги, списанија, игри, уметност и занаетчиски материјали, постелнина , Облека, чевли, производи за бебиња • Целосно собрани • Во Симпли дома веруваме во создавање одлични, квалитетни производи направени од најдобрите материјали по прифатлива цена. Секој од нашите производи доаѓа со 1-годишна гаранција и лесни приноси ако не сте задоволни • Се прават напори да се репродуцираат точни бои, може да се појават варијации во бојата како резултат на компјутерски монитор и фотографија.

Избор на купувачи..