• Неодамнешно
Дизајн Затвори портрет на кит на кит 'Наутичко и крајбрежно платно wallидно уметности
zoom_in

Дизајн Затвори портрет на кит на кит 'Наутичко и крајбрежно платно wallидно уметности

DEN 219.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа - сина наутичка и крајбрежна - wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : наутичка и крајбрежна куќа. - Предмет : животни, пејзажи. - Боја : сина,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Избор на купувачи..