• Неодамнешно
Мустад Клун Кука
zoom_in

Мустад Клун Кука

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Куките Од Демонскиот Круг Мустад се класични спортски куки кои се направени со процесот на технологија на жица на Мустад што ги прави полесни и посилни куки. Мустад Клун Кука : Хемиски заострени. Ниту-Калено. Во линија и широк јаз. Опти-Агол Игла Точка. Кирбед. Заострени нагоре свртено око. 1 Екстра Силна. Прстен.

Избор на купувачи..