• Неодамнешно
1 2 W 61 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни за панели, црна
zoom_in

1 2 W 61 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни за панели, црна

DEN 1969.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите подигнати ролетни на панели обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

Избор на купувачи..