• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Драматичен Skyscape Canvas Art by Kurt Shaffer, бел мат, дрвена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Драматичен Skyscape Canvas Art by Kurt Shaffer, бел мат, дрвена рамка

DEN 2601.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа производ Тип : Рамка од дрво, бела мат, акрилна трговска марка ликовна уметност „Драматичен скијак“ платно уметност од Курт Шафер, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Курт Шафер. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, бела матка, акрилик.

Избор на купувачи..