• Неодамнешно
Спалдинг момчиња Техника ткаени панталони со џогер, 2-пакувања, големини 4- хаски
zoom_in

Спалдинг момчиња Техника ткаени панталони со џогер, 2-пакувања, големини 4- хаски

DEN 367.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Воведување на иноваторски технолошки панталони на Спалдинг Техника за момчиња! Доаѓајќи во удобен дво-пакет, овие модерни и удобни панталони се совршени за секоја пригода, без разлика дали е ден на игра или ден на училиште. Изработени со ткаени ткаени ткаенини, овие пантолони со џогер нудат одлично вклопување во мобилност и флексибилност. Плус, добивате два пара во пакетот, така што можете лесно да го мешате и да одговарате на неговиот стил - совршен за секоја активна гардероба. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : jogger нога. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови за поштенски патенти имаат најважни работи. Карактеристики : Faux Fly; еластично полите. Технички ткаени панталони од момчиња од Спалдинг.

Избор на купувачи..