• Неодамнешно
Патент Индустриски патент Гроздобер ukeукбо Браун Текстура Дизајн Рамнуван giclee текстуризирана уметност од Даниел Сприл
zoom_in

Патент Индустриски патент Гроздобер ukeукбо Браун Текстура Дизајн Рамнуван giclee текстуризирана уметност од Даниел Сприл

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Даниел Сприл.

Избор на купувачи..