• Неодамнешно
ЕЛЕКТРОНИКА WF8935PEC Конвертор Полнач Засилувач
zoom_in

ЕЛЕКТРОНИКА WF8935PEC Конвертор Полнач Засилувач

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Конверторот на серијата WF-8900 обезбедува супериорни перформанси кои нудат единаесет КОЛА СО 12 V DC и до пет КОЛА СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ОД 120 V. Сите конвертори од серијата WF-8900 имаат отсечени димензии од 12-3/16"W x 10-7/8"H x 7-1/4" D. Карактеристики 3-фазен систем за полнење на батеријата, 150 засилувачи оценети dc осигурувачи и кафеава боја. 3-фаза систем за полнење на батеријата. Две 30-Засилувач осигурувачи. 150 засилувач номинална еднонасочна осигурувачи одбори. ЛЕР осигурувачи одбори. Ул, кул-Наведени Фкц Класа Б.

Избор на купувачи..