• Неодамнешно
14к жолто злато полиран и сатен искривени обетки на обрачот - жени
zoom_in

14к жолто злато полиран и сатен искривени обетки на обрачот - жени

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

14к жолто злато Полирано и сатенски искривени обетки на обрачот - жени. Безвременски класик во гардеробата на секоја жена, овие богати парчиња од 14 Карат убавица издвојуваат висок полски квалитет што ќе ја прободе секоја облека. Овие обетки се совршено направени за акцентирање на карактеристиките на лицето и доволно едноставни за да одат со кој било стил без да го одвлекуваат вниманието. Лесен за управување со спојувањето го прави совршено затворање за брза примена и отстранување. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к жолто злато. Жолта златна боја. Цевка. Шарки-со-измешана-пост. Обетки за обрач. Без камен. Возрасни/постари/тинејџери. Жени (женски).

Избор на купувачи..