• Неодамнешно
Семејниот празник од ѓумбир за одмор Семејни Божиќни пижами сет за жени за спиење, 2 парчиња, големини S-3XL
zoom_in

Семејниот празник од ѓумбир за одмор Семејни Божиќни пижами сет за жени за спиење, 2 парчиња, големини S-3XL

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа дама од 2- парче olоли ammејмис празник што одговара на пижами од ѓумбир од ѓумбир е совршено за празниците! Врвот е изработен од полиестер/памук и дното полиестерска микрофлече и супер удобна! Достапно во редовни и плус големини. Отпорен на пламен. Машина за перење. Семејски празници за празници за празници, пајами од джинджифилово со 2 парчиња, сет за облека за спиење (женски и жени плус).

Избор на купувачи..