• Неодамнешно
Машки шорцеви за мажи на Georgeорџ
zoom_in

Машки шорцеви за мажи на Georgeорџ

DEN 319.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Товарните шорцеви се тука за да останат и Georgeорџ ве покри. Овие машки карго-шорцеви се направени во удобна ткаенина од памук со малку истегнување за да се движат со вас. Разновидни за секојдневно носење за време на деновите на топло време, овие шорцеви за мажи имаат класичен дизајн на карго-џеб со складирање за да ги намалат вашите најважни работи и да ги задржат на дофат. Завршете го изгледот и спарете ги овие шорцеви со вашата омилена графичка маичка или кошула со копче за релаксирачки, лежерен ден. Само на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 товарни џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : јамки за појас. Машки карго шорцеви од Georgeорџ.

Избор на купувачи..