• Неодамнешно
Време и време на извајаните џегингс со висок пораст
zoom_in

Време и време на извајаните џегингс со висок пораст

DEN 672.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Погледнете и почувствувајте го најдоброто во времето и скулптурираните тексас на тексас. Ласкавиот висок дизајн е тотално тренд. Лесен додаток на вашата колекција на тексас. Материјал : 66% памук/33% Repreve® полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : тенок вклоп. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 предни џебови; 1 џеб на предната монета; 2 џебови за лепенка. Карактеристики : Дизајн на ткаенини за истегнување. Скулптурирајќи високи џегингс за жени од време и Тру.

Избор на купувачи..