• Неодамнешно
Сет на облеки за момчиња и натпревари со мали starвездички мали деца, сет од 6 парчиња, големини 12м-5Т
zoom_in

Сет на облеки за момчиња и натпревари со мали starвездички мали деца, сет од 6 парчиња, големини 12м-5Т

DEN 348.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Loveе го обожавате нашиот комплет за подароци со Milt Star Organic 6 PC и натпревар. Сетот вклучува 1 дуксер за дуксери, 2 џемпери, 1 харем пантоло, 1 валана манжетна пантолона со предни џебови, и 1 истегнат француски тери џогер пан, што ви дава многу опции за облека за да изберете. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во овластен објект Gots и Oeko-Tex. Панталоните имаат еластични ленти за половини за лесно вклучување и исклучување . измешајте и совпаѓање за да ги создадете вашите омилени комбинации на облека. % Спандекс за подобрување на перформансите. Сите наши ткаенини се удобни, пријатни, дишечки и супер меки . gots и Oeko-tex сертифицирани органски . машинско миење и суво суво.

Избор на купувачи..