• Неодамнешно
Fitueyes wallид монтиран аудио видео конзола дрво жито за xbo еден PS Vizio Samsung Sony TV
zoom_in

Fitueyes wallид монтиран аудио видео конзола дрво жито за xbo еден PS Vizio Samsung Sony TV

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајнот на лебдечки полици на wallидови не зазема многу простор, идеален за спални соби, дневни простории, салони, кујни, итн. 【Мулти-намена】 монтирање на која било висина со висички железнички систем, две странични оддели обезбедуваат дополнително складирање за книги, ЦД-а и Така натаму . 【Управување со жица】 дупки за кабел дизајнирани за криење на неуредни кабли. Чувајте ги вашите работи уредно организирани и на дофат!. 【Прилагодување на полицата】 Средната полица може да биде прилагодлива или отстранета, различен простор го исполнува вашето различно барање . 【Лесна инсталација】 Конзолата лесно се монтира на wallидот на која било висина со нашиот иновативен систем за висина на железницата. Капацитет за тежина за полица : 55/33 IBS (не е направен за поддршка на ТВ).

Избор на купувачи..