• Неодамнешно
Девојка од студска индустрија со цвеќиња во портрет за коса убавина и модно сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност
zoom_in

Девојка од студска индустрија со цвеќиња во портрет за коса убавина и модно сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид

DEN 671.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : лице, личност, портрет, женска, жена, модерна, сликарство. Дизајн од Cybergeek Design.

Избор на купувачи..