• Неодамнешно
40in. Вештачко дрво од лисја во дизајнерска вазна
zoom_in

40in. Вештачко дрво од лисја во дизајнерска вазна

DEN 879.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трансформирајте го голи, обични простори со помош на целогодишно зеленило обезбедено од ова вештачко лисја од лисја што може да се пофали со богата крошна од густа, сјајни лисја во светли, живописни нијанси, никнувајќи на слабиот, текстуриран трупец - сите се чувствуваат реално на допирот. Стои 40in. Високо од цветна вазна, ова лажно дрво може веднаш да го воздигне секој простор во кој живее. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Димензии на производот : H : 40 in. W : 16 in. Д : 14 во . се чувствува реално на допир. Ги надополнува повеќето шеми за украси. Неверојатно реално детали. Сместен во цветна вазна. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Вештачките дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Не е потребно одржување за ова вештачко дрво; Избришете чиста со мека сува крпа . Мерењата се од дното на растението до најоддалечениот продолжен лист на аранжманот. Димензиите на ширина се пресметуваат и од секоја најдалеку испружена димензија . димензии на вазни : H : 17 in. W : 6,5 in. Д : 6,5 во.

Избор на купувачи..