• Неодамнешно
Ковентри машка волна мешавина од горниот капут
zoom_in

Ковентри машка волна мешавина од горниот капут

DEN 959.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Згоден и функционален, лондонскиот магла Ковентри, машката волна, горниот капут ве одржува топло без да ги жртвувате вашите стилски сензибилитети. Се одликува со надворешна мешавина од волна со средна тежина, измет лапел и центар за отвор за класична силуета, додека две џебови од предниот заварувач ги задржуваат рацете пријатни, а два внатрешни џебови обезбедуваат безбедно складирање за вашиот телефон и скапоцености. Овој палто-мешавина од волна има предно затворање со четири копчиња за најразлични опции за носење и е достапно во разновидни бои. Фрли го преку кошула со копче надолу, лесен џемпер и неколку пакувања за удобен и паметен изглед на ладно време. Лондон магла Ковентри машка волна мешавина од горниот капут : школка : 60% волна, 30% полиестер, 10% други влакна. Тело, облога на ракав : 100% полиестер. Капут . Надворешно мешање волна волна. Предно затворање на предната страна. Notch Lapel. Централен отвор. Долги ракави . Две предни џебови. Два внатрешни џебови. Достапно во разновидни бои. Само Хемиско чистење.

Избор на купувачи..