• Неодамнешно
Чудовик W 5355-мажи рамен преден карго за чистење на панталони
zoom_in

Чудовик W 5355-мажи рамен преден карго за чистење на панталони

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рамен преден пантолона со деко -зашивање, дарежлива алатка и стилизирани џебови што има доволно складирање. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Еластична половината со целосна должина на влечење и јамки на ременот | Копче предно затворање со целосна летачка мува | Две предни наклонети џебови со деко -шевови | стилизирани карго џебови со носители на држачи за мобилни телефони лева страна | задните џебови со затворање на кука и јамка и носители на слот за пенкало десен џеб | Редовен 31 инчен инсем, краток 28 ½ инч, висок 34 инчен еластичен половината со целосна должина на влечење и јамки на ременот. Предно затворање на копчето со целосна летачка мува. Два предни наклонети џебови со деко -шевови. Стилизирани карго џебови со носители на држачи за мобилни телефони лева страна. Назад џебови со затворање на кука и јамка и носители на слот за пенкало десен џеб. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 34 ".

Избор на купувачи..