• Неодамнешно
Урбани Перформанси Жените Мотивираат Модерно Вклопување Дво Џебен Врат За Чистење На Вратот, Стил 9015
zoom_in

Урбани Перформанси Жените Мотивираат Модерно Вклопување Дво Џебен Врат За Чистење На Вратот, Стил 9015

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте го едноставно и спортско со ова тонско зашиено Сет-Во V-деколте со пикадо за биста. Тонски зашиени раце. Два аголни џебови за заварување плус дополнителен џеб за заварување со внатрешна мрежеста обвивка. Назад половината пикадо за обликување. Страничните процепи на полите имаат детали за внатрешна мрежа и тонски шевови. 95% Полиестер/5% Спандекс. Средна должина 25 7/8 " Изведба 4-насочна супер истегнувачка обична ткаенина за ткаење за максимална удобност и флексибилност. Оваа ткаенина што ја отстранува влагата обезбедува живописни бои кои последно се мијат после миење. 2 Аголни Џебови За Заварување Со Мрежести Детали. Биста и Назад Пикадо за Ласкава Форма На Фигура. Модерно Вклопување-Прилагодено за ласкање на вашата форма без ограничување на движењето. Средна Должина : 26". В-Вратот Врвот. Странични Отвори Со Мрежести Детали за Дополнителна Подвижност.

Избор на купувачи..