• Неодамнешно
Организатор за складирање на деца за бебиња со отпадоци за складирање, полици за книги, кабинети за играчки за деца Игротеки спални соби од 1-12 години, колекција на к
zoom_in

Организатор за складирање на деца за бебиња со отпадоци за складирање, полици за книги, кабинети за играчки за деца Игротеки

DEN 1167.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

А елегантните рабови и заоблените агли го минимизираат ризикот од испакнување или гребење. Кабинетот за големи организатори на Дјук Бебе Кид е тука за да ви помогне да ги соберете и организирате сите хаоси! Дјук бебе деца мали организатор за складирање на играчки со 3 слоеви доаѓа со 6 канти за складирање на две димензии и три слоја на полици за прикажување и полици за книги. Различните големини на фиоките можат да одговараат на различни видови играчки и опрема за деца. Лесен пристап до деца и лесен за да се одржи уредно-Системот за организација за складирање на играчки за бебиња за бебиња за бебиња има четири различни големини и стилови за да се вклопи Потребно е вашето семејство. Лесно е да се соберат без потребни дополнителни алатки. Кабинетот за играчки е лесен за чистење со влажни марамчиња.

Избор на купувачи..