• Неодамнешно
Maseорџ машка чаша чаша лежерна фустан модни патики
zoom_in

Maseорџ машка чаша чаша лежерна фустан модни патики

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удобноста се среќава со лежерен стил во модни патики на Cupорџ Купол. Одликувајќи се со кожа што се собира на надворешната страна со класичен стил на чипка, овие патики се завршени со мемориска пена за нозе за дополнителна удобност. Материјал : Полиуретан горен; TPR Outsole со кожено ставање. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; Меморија од пена од пена; Кожа се собира на надворешната страна; чаша. Модни патики за мажи од Georgeорџ.

Избор на купувачи..