• Неодамнешно
Oumilen злато модерна биро ламба со метална основа бела сенка
zoom_in

Oumilen злато модерна биро ламба со метална основа бела сенка

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

(Сијалицата не е вклучена). Стабилно е, без корозија и анти-кавга. Затворената абажур спречува директен контакт со очите и создава мирна атмосфера во вашата соба или на друго место. Погодно е да ги менувате местата во секое време за употреба. Белешка : Проверете ги димензиите пред да купите. Можете да изберете различни сијалици како што сакате да создадете совршена атмосфера, но не влијае на убавиот изглед на светилките. Погодно за сите видови на места, вклучително и спална соба , дневна соба, ресторан, коридор, канцеларија, кафе и многу други. Службената ламба е совршена големина за секоја биро.Сенката на белата ткаенина е мека и пријатна материјал што може да ја претвори просторијата во пријатна и опуштена околина. Донесете совршен допир на резолуција и елегантен за вашиот дом за украси. Стилот комбинира модерно и класично, што го прави едноставен, но благороден. [Разноврсно] направете го тоа е идеална маса за ламба во спална соба, дневна соба, масичка за кафе, канцеларија, продавница, книжарница и многу други. Неговата метална основа создава убав контраст со телото. [Совршена големина и удобно] одговара на американскиот стандард, донесена UL сертификација.

Избор на купувачи..