• Неодамнешно
Едноставно Дејзи 8 '10' плажа куќа наутички кинил килим, правлива виолетова
zoom_in

Едноставно Дејзи 8 '10' плажа куќа наутички кинил килим, правлива виолетова

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе го сакате едноставно Daisy 8 'x 10' Дасти Виолетова плажа куќа килим од нашата колекција за одмор на плажа. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Избор на купувачи..