• Неодамнешно
Ли Женски Флексибилен Опуштен Товарен Скимер
zoom_in

Ли Женски Флексибилен Опуштен Товарен Скимер

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со ролна манжетна што удира веднаш под коленото, нашиот Опуштен Товарен Скимер За Плетен Струк е направен за целодневна удобност благодарение на плетениот појас и ткаенината што се протега, додека товарните џебови и џебните шевови го одржуваат овој класичен стил ажуриран. Опуштено целокупно вклопување, Средна Висина, Под должината на коленото, Права нога, 6 вкупен број џебови, Размавта со затворање на грбот на копчето, меко истегнување, ребрест појас, Флексибилност Во спортски стил, Патент со затворање на копчето, машина за перење, 98% Памук, 2% Спандекс. Опуштено целокупно вклопување. Мидрис. Под должината на коленото. Права нога. 6 вкупен број на џебови.

Избор на купувачи..