• Неодамнешно
Artwall Lindsey Janich Карневал 2-парчиња плови платно поставено платно
zoom_in

Artwall Lindsey Janich Карневал 2-парчиња плови платно поставено платно

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Artwall "Carnival " Дво парчиња плови платно платно поставено од Линдзи Janејних е рачно изработена со The Signature "Artframez " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Artwall Lindsey Janich „Карневал“ 2-парчиња Флотер Рамски платно Сет : Предмет : Фотографија. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Избор на купувачи..