• Неодамнешно
Wynwood Studio Canvas Pinapple Leaf Compher Floral и Botanical Botanicals Wall Art Canvas Print Black 30x30
zoom_in

Wynwood Studio Canvas Pinapple Leaf Compher Floral и Botanical Botanicals Wall Art Canvas Print Black 30x30

DEN 1055.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со образец на лисја од лисја од платното во студиото Wynwood, прекрасно парче лисја од лисја, изработено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди нејзината потпис црна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Избор на купувачи..