• Неодамнешно
Surtek Sledge LB Sledge Hammer
zoom_in

Surtek Sledge LB Sledge Hammer

DEN 358.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

- Октагонална глава направена од високо-јаглероден челик со двојно третман на топлина. - 36 "Рачка во американски стил изработена од сушен, полиран, восок даб. - безбедно држена од метален клин и чекан од дрво од дрво, 8lb.

Избор на купувачи..