• Неодамнешно
A1HC половина тркалезна црна беж внатре. Внатре. Гума и монограмирана гума и кокошка двојна врата q doormat
zoom_in

A1HC половина тркалезна црна беж внатре. Внатре. Гума и монограмирана гума и кокошка двојна врата q doormat

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Доматите се важни за многу луѓе затоа што луѓето не сакаат да поминат многу време за чистење на куќата. Тоа е најдобриот начин да се спречи нечистотија трајно и долготраен доормат. Doormat дозволува водата лесно да се исцеди низ матните обични врати се совршени како вратите на отворено, затоа што е цврста и способна да издржи топлина, вода, снег или кал. Голема големина : Нашите ДОРМАТИ се со голема големина што ги прави идеални за единечна и двојна врата. Доматите на природни кокошки се погодни за внатрешна или надворешна употреба и може да се користат и комерцијални и станбени установи. Нарачајте го вашиот Doormat денес 100% кокосово влакно : природно влакно лице обезбедува совршена површина за гостите да ги избришат чевлите пред да влезат во вашиот дом. Користете на внатрешен двор, во гаража, алишта за перење, влегување и каде било има голем сообраќај однадвор. Користете во покриени области на отворено. Совршена големина за вашиот голем влез : Doormat мери 48 "x 30" и е дебела 1 "за да и овозможи на вашата врата лесно да ја помине душекот без да се заглави . Декоративен дизајн : Додава уникатен допир на влезната врата или задната врата додека сте биле многу функционално. Само за употреба во покриени области на отворено. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд.

Избор на купувачи..