• Неодамнешно
Пријателе, ти треба оваа комедија
zoom_in

Пријателе, ти треба оваа комедија

DEN 321.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

А и го погоди отвореното коло на Мајк и сфаќа дека му треба алатка за да се промовира, па затоа поканува 6 други стрипови и рапер да направи комедија ЦД. Имав експлозија што го правев ова ЦД. Ова беше во кафе -ха во Северен Холивуд. Лошата страна е тој што е момчиња со најнезгодниот актер Б Актер Јон Планетата- Мет се жали, верувам дека е неговото име. Погрешното тело на песната е начин да ги натераат робовите на мажите да се разбудат и да сфатат дека овие се само тела и никогаш не умирате само телото. Херб е геј, еден ден додека работеше за него во центарот на градот Беверли Хилс, тој ми ги однесе нервите на нервите, па решив да го напишам во моето дело. Добри времиња. Песна 3 - Геј Холивуд Да, работев за геј 75-годишен градител на куќата по име Херб.Стрип од Мичиген се преселува во Л. Тој го прочита пилотскиот терен студ, а потоа ми даде чиста комедија која ја нареков Кампување, зоолошка градина и фраги и ментално здравје. Тоа е комедија во вторникот вечерта за стрипови и доаѓаат стрипови со кои траеја десет години. После слушање на овој лазички материјал што го напишав кодот на Јувинчи. Песна 2 - Погрешно тело Ова ЦД е напишано од духовно гледиште. Ванс Сандерс е одличен топол и смешен домаќин кој сака сите да напредуваат. Постои геј мафија во Холивуд и мислам дека е безбедно да се каже дека е член. Патеката 6-The George 4 Men Allen Smithey е актер/стрип кој го видов во кафе-кафе во Северна другарка, ви треба оваа комедија. Песна 4-кампување патека 10 - Зоолошката градина 15 - Пилот пирч 547 песна 21 - Пријатели и ментално здравје богато бело е комичен генијалец. Откако некое лице има можност да направи просторија полна со стрипови да се смее, тој или таа треба да продолжи понатаму. Публиката е главно други стрипови кои чекаат да се изврши на ред. 2 стрипови се појавуваат и инженерот за снимање дава дел од неговата музика. Јас сè уште велам да се држиме до правилото да не се мешате со Евреите, но Мет се жали е газ.

Избор на купувачи..