• Неодамнешно
Монитор на срцевиот ритам на Иривер Ирверон и биометрискиот трагач
zoom_in

Монитор на срцевиот ритам на Иривер Ирверон и биометрискиот трагач

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Следете го вашиот отчукувања на срцето, извршете го вашиот напредок, дури и слушајте музика или остварувајте повици без жици или ленти! 1,6 мл. Iriver On е ваш сопствен партнер за лична обука. Оваа безжична слушалка за Bluetooth во комбинација со вашиот паметен телефон и апликацијата што може да се преземе го прави сето тоа! Само напојувајте ги слушалките, спарете го со вашиот паметен телефон преку Bluetooth и слушајте ги омилените песни додека вежбате. Специјализиран сензор за отчукувања на срцето вграден во ушите пупки постојано го мери срцевиот ритам и безжично ги поставува отчукувањата на срцето и другите биометриски податоци на вашиот паметен телефон. Поставете ја посакуваната работа и IRIVER ви помага да го оптимизирате тренингот со тоа што ќе ви помогне да останете во посакуваното срце Стапка на зони. Iriver on всушност ве тренира звучно за да се забрза или забави за да останете во вашата зона на отчукувањата на срцето со постојано следење на отчукувањата на срцето. изгорени во реално време. Сите податоци се безжично испратени до вашиот паметен телефон со Android или i OS за да можете лесно да го наведете и да го видите вашиот напредок. Слушајте ја вашата музика или разговарајте на телефон додека шетате, пешачите, трчате, велосипедизам, па дури и планински велосипедизам. Работете бесплатно од несмасни ленти, безжични и дополнителни уреди. Мониторот на отчукувањата на срцето на Иривер Ирверон и биометрискиот тракер ефикасно го откажуваат бучавата за да се елиминира искривувањето со максимална ефикасност на звукот. Ослободете се од tangles и сакајте ја вашата музика со овие безжични слушалки за Bluetooth. 8 часа максимално време на траење на батеријата обезбедува доволно време за употреба на долго траење без полнење. Карактеристики на батеријата за полнење за подобра употребливост и зголемена ефикасност.

Избор на купувачи..