• Неодамнешно
Мики Маус Супер мека торба за дремка, 26 46
zoom_in

Мики Маус Супер мека торба за дремка, 26 46

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете малку возбуда во спалната соба на вашите мали момчиња со цртаниот филм на Дизни Мики Маус Тепи, игра шатор и дремка торба со перница. Овој шатор на Teepee на Disney Mickey Teepee е изработен од трајна, 100 проценти полиестерска ткаенина, што го олеснува забележувањето на чистата кога е потребно, го одликува вашиот омилен лик на Мики. Овој шатор на Дизни Мики Маус Тепи е лесен за склопување и има неверојатни графики. Торбата за дремки на Mickey Mouse е лесна за носење и пакување секогаш кога треба да го донесете на кој било камп или забава за спиење. Удобно е и доволно топло за да спиете цела ноќ. Како бонус, вашиот син ќе добие мека светла и шарена перница на Мики Маус за да ја одмори главата против додека спие. Дизни Мики Маус Тепеи игра шатор и дремка торба со бонус перница. Шаторот „Дизни Мики Маус Тепие“ е дизајниран да му даде на вашето дете време на забава и имагинација во создавање на се што сака со пријателите . Овој шатор Teepee е исто така совршена алатка за вашето растечко дете на кое му треба прецизна околина за скривање само за да биде негово креативно јас .

Избор на купувачи..